Carnilove True Fresh TURKEY Puppy 1,4 kg

Carnilove True Fresh TURKEY Puppy 1,4 kg

Receptura obsahuje vysoký podíl čerstvého krůtího z farem a lokálních zdrojů. Maso pochází ze zvířat schválených pro lidskou spotřebu. Lemna a lososový olej dodávají esenciální omega-3 mastné kyseliny, které zajišťují správný vývoj zraku a centrální nervové soustavy. Spirulina je bohatá na minerály a aminokyseliny, které hrají důležitou roli v metabolismu a posilují imunitu, celkové zdraví a pohodu. Přidaná červená čočka je vynikajícím zdrojem minerálních látek a vlákniny. Borůvky a rozmarýn dodávají potřebné antioxidanty, které pomáhají budovat imunitu štěněte a podporují normální růst buněk. Vyrobeno pouze z čerstvého masa – Bez použití masových mouček Přírozená forma výživy s vynikající chutností a vysokou stravitelností Správný vývoj zraku, mozku a centrální nervové soustavy Podpora správného fungování imunitního systému a zdravého trávicího traktu Často kladené otázky
299 Kč
bez DPH 260 Kč
čerstvá krůta (60?%), hrášek, cizrna, sušená jablka, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), červená čočka (4?%), dýně, lososový olej (2?%), lněné semínko (2?%), přírodní aromata, hydrolyzované kvasnice (Saccharomyces cerevisiae, 1?%), montmorillonit (0,5?%), protein z okřehku (0,5?%), sušené hrušky (0,3?%), sušený rakytník řešetlákový (0,2?%), sušený kořen zázvoru (0,1?%), sušené borůvky (0,1?%), sušený rozmarýn (0,1?%), sušené brusinky (0,1?%), sušený tymián (0,1?%), glukosamin (0,03?%), slávka zelenoústá (0,025?%), chondroitin sulfát (0,023?%), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0,017?%), kořen čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0,015?%), juka schidigera (0,011?%). Analytické složky: hrubý protein 28,0?%, hrubý tuk 19,0?%, vlhkost 10,0?%, hrubý popel 7,8?%, hrubá vláknina 4,5?%, vápník 1,3?%, fosfor 0,9?%, sodík 0,25?%, omega-3 mastné kyseliny 1,5?%, omega-6 mastné kyseliny 3,6?%, EPA (20:5 n-3) 0,15?%, DHA (22:6 n-3) 0,2?%.

Krmný návod

Pokud podáváte Carnilove poprvé, použijte menší množství a smíchejte jej s předešlým krmivem, postupně dávku Carnilove zvyšujte. Můžete podávat suché nebo smíchané s mokrým krmivem Carnilove. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce a může se měnit v závislosti na věku, velikosti, výkonu a prostředí. Ujistěte se, že má váš pes vždy dostatek čerstvé vody.


Krmná tabulka


váha psa v dospělosti (kg)


denní dávka (g) / aktuální věk psa (měsíce)


* psa nad 12 měsíců věku a pokud spadá do kategorie 20 kg předpokládané váhy v dospělosti, krmte řadou ADULT (dospělý pes)

* psa od 3.-4. měsíce věku a pokud spadá do kategorie nad 25 kg předpokládané váhy v dospělosti, krmte řadou LARGE BREED PUPPY (štěně velkých plemen)Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.