Ambasadoři

Carnilove

PETR ZOUBEK

LOVECKÝ VYCVIK A CHOV LOVECKÁCH PLEMEN

Mistr světa lovu s ohaři, mnohonásobný vítěz Field Trail s mezinárodní účasti , více mistr Evropského poháru maďarských ohařů. 


JURAJ RUŽA

AGILITY SK, HALA PEZINOK

Mnohonásobný reprezentant SK v agility, TML SK reprezentace, mezinárodní rozhodčí, organizátor mezinárodních závodů, chovatel Rose Speedlight (10rokov)
 


MARTIN VRTĚL

MUSHING

Mistr světa, vícemistr Evropy, několikanásobný mistr České republiky se psím spřežením. Na suchu i na sněhu. Chovatelská stanice s více jak 10-ti letou zkušeností.
 


MICHAELA PLECHÁČKOVÁ

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

Mistr SR BO, 2x 2.vicemistr SR NO ve sportovní kynologii. Mnohonásobný účastník MS FMBB, FCI, WUSV.
 


JIŘÍ TOMAN

MONDIORING

Dvojnásobný mistr ČR v mondioringu, 5 místo na MS FMBB. Mezinárodní figurant.
 


TEREZA VAJNEROVÁ

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

Několikanásobný mistr mládeže, mistr juniorů, účast na mezinárodním mistrovství německých ovčáků a účast na mistrovství světa WUSV

 


KATARINA VIGODOVÁ

BIKEJÖRING

Mnohonásobný mistr SR v bikejoringu, druhý vícemistr Evropy v bikejoringu, mistři SR v Sc2. 15 let zkušeností v individuálním mushingu.
 


JITKA DUFFKOVÁ

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE + ROZHODČÍ + CHOV

Mnohonásobná účastnice MR, MS FCI a WUSV, 1x vicemistr republiky a člen vítězného druzstva WUSV. Mezinárodní rozhodčí z výkonu - sportovní kynologie. Chovatelská stanice Německých ovčáků s 20 letou tradicí.
 


ANITA BEBR

MUSHING

Závodní tým a chovatelská stanice Sibiřských husky s 25letými zkušenostmi. Mistr a 2. Vicemistr ČR off snow 1. Vicemistr ČR on snow, mnohonásobná účastnice ME.