Carnilove True Fresh DUCK Large Breed 4 kg

Carnilove True Fresh DUCK Large Breed 4 kg

<p><strong>Granule pro psy velkých plemen s čerstvou kachnou, cizrnou a dýní</strong><br> obohaceno o vaječné skořápky, slávku zelenoústou a tymián</p> <hr> <p>Receptura obsahuje vysoký podíl čerstvé kachny z farem a lokálních zdrojů a je&nbsp; navržena ke speciálním potřebám dospělých psů velkých plemen. Poskytuje vyváženou stravu pro silné kosti a zdravé svaly, klouby a šlachy.&nbsp; Maso pochází ze zvířat schválených pro lidskou spotřebu.&nbsp;</p> <hr> <ul> <li>VYROBENO Z&nbsp;ČERSTVÉHO MASA</li> <li>BEZ POUŽITÍ MOUČEK</li> <li>OBOHACENO O CHONDROPROTEKTORY PRO PODPORU ZUBŮ, KLOUBŮ A KOSTÍ</li> <li>KVALITNÍ ZDROJ VLÁKNINY</li> <li>VÝBORNÁ CHUTNOST A STRAVITELNOST</li> <li>LOKÁLNÍ SUROVINY</li> <li>ZELENINA, BYLINY, SUPERPOTRAVINY</li> <li>BEZ OBILOVIN, BRAMBOR A GMO</li> </ul>
749 Kč
bez DPH 651 Kč
čerstvá kachna (60?%), hrášek, cizrna (5?%), sušená jablka, červená čočka (4?%), kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), dýně (3?%), lososový olej (2?%), přírodní aromata, sušené vaječné skořápky, sušená řasa kelpa (Ascophyllum nodosum, 0,5?%), protein z okřehku (0,5?%), spirulina (0,3?%), sušený rakytník řešetlákový (0,2?%), sušený kořen zázvoru (0,1?%), sušené borůvky (0,1?%), sušený rozmarýn (0,1?%), sušené brusinky (0,1?%), sušený tymián (0,1?%), glukosamin (0,026?%), slávka zelenoústá (0,025?%), chondroitin sulfát (0,016?%), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0,015?%), kořen čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0,01?%), juka schidigera (0,01 %).

Krmný návod

Pokud podáváte Carnilove poprvé, použijte menší množství a smíchejte jej s předešlým krmivem, postupně dávku Carnilove zvyšujte. Můžete podávat suché nebo smíchané s mokrým krmivem Carnilove. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce a může se měnit v závislosti na věku, velikosti, výkonu a prostředí. Ujistěte se, že má váš pes vždy dostatek čerstvé vody.


Krmná tabulka


váha psa (kg)


denní dávka (g)Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.