Carnilove True Fresh CHICKEN Senior & Healthy Weight 4 kg

Carnilove True Fresh CHICKEN Senior & Healthy Weight 4 kg

Receptura obsahuje vysoký podíl čerstvého kuřecího z farem a lokálních zdrojů. Maso pochází ze zvířat schválených pro lidskou spotřebu. Jablka jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, která je nezbytná pro celkové zdraví trávicího traktu a optimální tělesnou hmotnost. Zázvor pomáhá budovat silnou přirozenou imunitu, zatímco rakytník a tymián poskytují potřebné antioxidanty, které chrání buňky před účinky stárnutí a také pomáhají udržovat správný metabolismus. Přidané vaječné skořápky obsahují minerály, které hrají důležitou roli při mineralizaci kostí. Vyrobeno pouze z čerstvého masa – Bez použití masových mouček Přírozená forma výživy s vynikající chutností a vysokou stravitelností Vynikající zdroj vlákniny, která je nezbytná pro celkové zdraví trávicího traktu a optimální tělesnou hmotnost Působí proti stárnutí - rakytník je přirozeně bohatý na omega 3 a 6, karotenoidy, vitamin E a antioxidanty, zlepšuje prokrvení pokožky a reguluje záněty v hlubších vrstvách. Často kladené otázky
749 Kč
bez DPH 651 Kč
čerstvé kuře (60?%), pohanka (14?%), sušená jablka, lignocelulóza, červená čočka (4?%), cizrna, dýně, lososový olej (2?%), přírodní aromata, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), mrkev, semena a slupky psyllia (0,5?%), protein z okřehku (0,5?%), sušené vaječné skořápky (0,4?%), spirulina (0,3?%), sušený rakytník řešetlákový (0,2?%), sušený kořen zázvoru (0,1?%), sušené borůvky (0,1?%), sušený rozmarýn (0,1?%), sušené brusinky (0,1?%), sušený tymián (0,1?%), glukosamin (0,03?%), slávka zelenoústá (0,025?%), chondroitin sulfát (0,023?%), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0,017?%), kořen čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0,015?%), juka schidigera (0,011?%).

Krmný návod

Pokud podáváte Carnilove poprvé, použijte menší množství a smíchejte jej s předešlým krmivem, postupně dávku Carnilove zvyšujte. Můžete podávat suché nebo smíchané s mokrým krmivem Carnilove. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce a může se měnit v závislosti na věku, velikosti, výkonu a prostředí. Ujistěte se, že má váš pes vždy dostatek čerstvé vody.


Krmná tabulka


váha psa (kg)


pro redukci váhy - denní dávka (g)


udržení váhy - denní dávka (g)Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.