Carnilove True Fresh Chicken. Junior Large Breed 11,4 kg

Carnilove True Fresh Chicken. Junior Large Breed 11,4 kg

Receptura obsahuje vysoký podíl čerstvého kuřecího z farem a lokálních zdrojů. Vysoce kvalitní bílkoviny pomáhají udržovat silné a štíhlé svaly, zatímco vaječné skořápky a slávka zeleno-ústá podporují správný vývoj zubů, kloubů a kostí. Pohanka je zdrojem lysinu, který je nezbytný pro růst a regeneraci tkání, a podporuje také vstřebávání vápníku, což je důležité pro štěňata velkých plemen. Kromě toho jsou pohanka a čočka přirozeným zdrojem rostlinných bílkovin a minerálních látek potřebných pro zdravý metabolismus a pomáhají také udržovat optimální tělesnou hmotnost. Lososový olej má protizánětlivé a pozitivní účinky na srst a kůži vašeho psa a potenciálně snižuje vznik kožních alergií. Vyrobeno pouze z čerstvého masa – Bez použití masových mouček Přírozená forma výživy s vynikající chutností a vysokou stravitelností Chondroprotektory pro podporu zdravého vývoje pohybového aparátu Omega mastné kyseliny pro udržení správného vývoje centrální nervové soustavy Často kladené otázky
1 599 Kč
bez DPH 1 390 Kč
čerstvé kuře (60?%), hrášek, pohanka (6?%), sušená jablka, dýně (4?%), červená čočka, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), lososový olej (2,5?%), přírodní aromata, sušená řasa kelpa (Ascophyllum nodosum, 1?%), sušené vaječné skořápky (0,5?%), protein okřehku (Lemna) (0,5?%), sušený rakytník řešetlákový (0,2?%), sušený kořen zázvoru (0,1?%), sušené borůvky (0,1?%), sušený rozmarýn (0,1?%), sušené brusinky (0,1?%), sušený tymián (0,1?%), glukosamin (0,026?%), slávka zelenoústá (0,025?%), chondroitin sulfát (0,016?%), pivovarské kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů, 0,015?%), kořen čekanky (zdroj frukto-oligosacharidů, 0,01?%), juka schidigera (0,01?%).

Krmný návod

Pokud podáváte Carnilove poprvé, použijte menší množství a smíchejte jej s předešlým krmivem, postupně dávku Carnilove zvyšujte. Můžete podávat suché nebo smíchané s mokrým krmivem Carnilove. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce a může se měnit v závislosti na věku, velikosti, výkonu a prostředí. Ujistěte se, že má váš pes vždy dostatek čerstvé vody.


Krmná tabulka


váha psa v dospělosti (kg)


denní dávka (g) / aktuální věk psa (měsíce)


* psy ve věku 1-3 měsíce krmte řadou PUPPY (štěně)

* psy v aktuálním věku nad 24 měsíců s předpokládanou váhou v dospělosti do 50 kg krmte řadou ADULT LARGEE BREED (dospělý pes, velká plemena)

* psy v aktuálním věku nad 30 měsíců s předpokládanou váhou v dospělosti nad 50 kg krmte řadou ADULT LARGEE BREED (dospělý pes, velká plemena)


Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.